Neler Yapmaktayız?

SÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA
SÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

TÜRKBÜKÜ TURİZM TAŞIMACILIK HİZMETLERİMİZ :

Bodrum da Şöförlü araç kiralama denildiğinde ilk akla gelen sağlam alt yapısı ve üstün hizmet kalitesiyle bilinen firmalardan biri olarak size herzaman en iyi hizmet verebileceğimiz bilincindeyiz.

Keşke tatilin tadını çıkarabilsem. Trafik yoğunluyla uğraşmadan işimi veya tatilimi tamamlasam diyenlerdenmsiniz o halde en doğru yerdesiniz.Tatil beldelerinde otelinize ya da uçuşunuzdan önce havaalanına rahatlıkla özel bir araçla gitmek istiyorsanız her daim Türkbükü Turizm Taşımacılık yanınızda olacaktır.

Özel Şoförlü Araç Hizmeti Bodrum,Muğla,Milas,Fethiye,Kuşadası, İzmir,Çeşme dahil Hizmetimiz çerçevesinde şehirler arası veya merkez dışı ilçeler arası transfer yapılamamaktadır. Misafirlerinizi karşılamanız gerektiğinde, havalimanına gidiş – dönüşlerinizde özel günve organizasyonlarda transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Siz değerli misafirlerimize bir defaya mahsus değil her zaman hizmet vermek isteyen ve sizden aldığı güvenle müşteri kitlesini her geçen gün biraz daha büyüten firmamız şoförlü araç kiralama hizmetiyle de sizlerle buluşuyor.

Türkbükü Turizm Taşımaılık kurulduğu yılından itibaren Türkbükü Turizm Taşımacılık markası ile Türkiye’de şoförlü araç kiralama,vermektedir. Şirketimizin ana faaliyet konusu bünyesinde bulunan araçlarını ihtiyacı olan kitlelere sunmaktır.